Apie Temsa

UAB KAUTRA nuo 2004 metų yra įgaliotas TEMSA autobusų gamintojo atstovas Lietuvoje. UAB KAUTRA parduoda TEMSA autobusus, remontuoja ir tiekia atsargines dalis visiems TEMSA autobusams.

TEMSA kompanija buvo įkurta 1968 metais, kaip savarankiškas Turkijos giganto „Sabanci“ holdingas padalinys. TEMSA autobusus pradėjo gaminti 1984 metais. Šiuo metu modernus gamybinis kompleksas Adanoje užima didesnį negu 400.000 kvadratinių metrų plotą ir sparčiai plečiasi statant vis naujus gamybinius korpusus. Per metus gamykla pagamina virš 1.000 turistinės klasės autobusų, 1.000 vidutinės klasės autobusų ir 13.000 nedidelių krovininių automobilių „Mitsubishi“. Pagaminta produkcija eksportuojama į 30 pasaulio šalių.

TEMSA gaminama produkcija yra sukurta atsižvelgiant į reiklią Europos rinką. Kuriant naujus autobusų modelius pasitelktos žinomų Europos autobusų kūrėjų pajėgos. Autobusų dizainą kuria buvęs pagrindinis autobusų „Neoplan“ dizaineris Bob Lee.

TEMSA autobusų kokybė pasiekiama panaudojant patikimus automobilių gamintojų „MAN“ ir „DAF“ variklius ir agregatus, vokiečių firmos „ZF“ pavarų dėžes ir vairo mechanizmus, firmų „Knorr Bremse“ ir „Wabco“ stabdžių sistemas, firmos „Blaupunkt“ garso ir vaizdo aparatūra ir daugelių kitų žymių ir patikimų firmų komplektuojančias dalis ir sistemas.

Susisiekite su mumis

+370 685 47743 servisas@kautra.lt Temsa autobusų pardavimas, atsarginės dalys, remontas