MD9

MD 9 autobusas stebina savo erdvumu ir manevringumu. Didelės talpos bagažinės leis sutalpinti į tolimą kelionę išsiruošusių keleivių bagažą, o išraiškingas autobuso dizainas atkreips ne vieno praeivio dėmesį. Aukštos kokybės interjeras su lygiomis grindimis, nepriekaištinga kondicionavimo sistema bei gausia papildoma įranga užtikrins patogią kelionę keleiviams ir vairuotojui.

MD9 naujas autobusas pardavimui

Išskirtinė talpa

Kompaktiška MD9 autobuso išorė nustebina erdviu salonu. 40 vietų, 280 litrų baką ir 5 m³ bagažo skyrių, turinčiu autobusu labai patogu vežti turistus.

Ypatingas komfortas

Nepriklausomi priekinė pakaba ir automatinė pavarų dėžė leidžia itin patogiai vairuoti. Ergonomiškas, erdvus ir modernus salonas užtikrina keleiviams ir vairuotojui sklandžią ir patogią kelionę.

Temsa MD9 autobuso techniniai duomenys

Matmenys
Bendras ilgis (mm) 9,480
Bendras aukštis (mm) 3,345 (su kondicionierium)
Bagažo skyriaus talpa (m3) 5
Variklis
Modelis MAN D0836
Maksimali galia (EEC) 290 AG
Pavarų dėžė
Modelis Allison T280 R/ Allison T325 R automatinės pavarų dėžės
ZF 6S1110 BO mechaninė pavarų dėžė
Keleivių skaičius
Maksimalus sėdimų vietų skaičius (2001/85) 39+1+1
Standartinė įranga
AEBS ir LDWS sistemos, kondicionierius, pastovaus greičio palaikymo sistema, šaldytuvas, dvigubi langų stiklai, elektromagnetinis arba hidraulinis lėtintuvas, mikrofonas, radijo imtuvas su magnetofonu, DVD/CD grotuvas, elektra valdomos vairuotojo užuolaidos apsaugai nuo saulės, atlenkiamos ir paslenkamos į šoną keleivių sėdynės, galvos atlošų uždangalai, palydovo sėdynė, šildytuvas Eberspächer/Webasto.
Papildoma įranga
Parkavimosi sistema, galinio vaizdo kamera, centrinio užrakto sistema, MP3, navigacinė įranga, virtuvėlė ir kt.

 

Įsigykite naują ir modernų autobusą už prieinamą kainą iš patikimų partnerių Lietuvoje. Susiekite ir mes pasiūlysime Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį naują “Temsa” autobusą.

Susisiekite su mumis

+370 685 47743 servisas@kautra.lt Temsa autobusų pardavimas, atsarginės dalys, remontas